Filter by Deposit
Filter by Series
Onfon Mobile
Redmi Note 15 Pro (512GB/12GB; 200MP Triple Camera; 6500mAh)
KSh 6,400 – KSh 8,000Price range: KSh 6,400 through KSh 8,000| Display | 6.77 Inches Curved, 1080 x 2392 Pixels |
| Camera | 200MP + 8MP |
| Storage | 512GB/256GB |
| RAM | 12GB/8GB |
| Battery | 6500mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 15, HyperOS 2 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Realme C75 (512GB/8GB; 50MP Triple Camera; 6000mAh)
KSh 6,700 – KSh 8,400Price range: KSh 6,700 through KSh 8,400| Display | 6.72 Inches, 2400 x 1080 FHD+ |
| Processor | 2.0 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP + AI Lens |
| Memory | 512GB/256GB/128GB Storage; 8GB RAM |
| Battery | 6,000mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 14, Realme UI 5.0 |
| Deposit | 512GB – Ksh 8,400; 256GB – Ksh 7,500 |
| Installments | 512GB – Ksh 125 Daily; 256GB – Ksh 110 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Showing all 2 resultsSorted by latest
Shop for Onfon Mobile lipa mdogo mdogo phones from top brands like Oppo, Vivo, Tecno, Infinix, ZTE, Redmi, Philips, Safaricom, Itel and Realme. Deposits range from Ksh 1,000 to Ksh 14,000 depending on the smartphone model. Daily installments start from Ksh 50, with options of weekly and monthly payments.