Filter by Series
Under 30k
Galaxy S23 Ultra (256GB/12GB; 200MP Quad Camera; 5000mAh – Certified Refurbished)
| Display | 6.8 inches, 1440 x 3088 Pixels |
| Camera | 200MP + 10MP + 10MP + 12MP |
| Storage | 256GB |
| RAM | 12GB |
| Battery | 5,000mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 15; One UI 6.1 |
iPhone 11 Pro Max (256GB/4GB; 12MP Quad Camera- Certified Refurbished)
Gray
Green
| Display | 6.5 inches, 1242 x 2688 pixels |
| Camera | 12MP + 12MP + 12MP Triple |
| Storage | 256GB |
| RAM | 4GB |
| Battery | Apple A13 Bionic |
| Software | iOS 13, Upgradeable to iOS 26.2 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Showing all 2 resultsSorted by latest