Filter by Deposit
Filter by Series
- Elimutab Kids Tablets 1
- Infinix GT Series 1
- Infinix Hot Series 3
- Infinix Note Series 2
- Infinix Smart Series 2
- Oppo A Series 3
- Oppo Reno Series 1
- Philips Essense Series 2
- Philips Omni Series 1
- Realme C Series 3
- Realme Note Series 1
- Redmi A Series 1
- Redmi C Series 1
- Redmi Note Series 2
- Tecno Camon Series 4
- Tecno Pop Series 2
- Tecno Spark Series 5
- Vivo V Series 1
- Vivo Y Series 4
- ZTE Blade Series 3
Onfon Mobile
Tecno Spark 40 (256GB/8GB; 50MP Dual Camera; 5200mAh)
| Display | 6.67 Inches, 720 x 1600 Pixels |
| Camera | 50MP + AI Lens |
| Storage | 256GB / 128GB |
| RAM | 16GB (8GB + 8GB Extended) |
| Battery | 5,200mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 15, HiOS 15 |
Tecno Pop 10 (64GB/3GB; 13MP Dual Camera; 5000mAh)
| Display | 6.67 Inches, 720 x 1600 Pixels |
| Camera | 13MP + 0.08MP |
| Storage | 64GB |
| RAM | 3GB |
| Battery | 5000mAh, 15W Fast Charging |
| Software | Android 14, Go Edition |
Infinix Smart 10 (128GB/4GB; 13MP Dual Camera; 5000mAh)
KSh 2,500 – KSh 2,800Price range: KSh 2,500 through KSh 2,800| Display | 6.67 Inches, 720 x 1600 Pixels |
| Camera | 8MP + AI Lens |
| Storage | 128GB/64GB |
| RAM | 4GB/3GB |
| Battery | 5,000mAh, 15W Fast Charging |
| Software | Android 15 (Go Edition), XOS 15.1 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Realme C75x (256GB/8GB; 50MP Triple Camera; 5600mAh)
| Display | 6.67 Inches, 720 x 1604 Pixels |
| Processor | 2.0 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP + AI Lens |
| Memory | 256GB Storage; 8GB RAM |
| Battery | 5,600mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 15, Realme UI 6.0 |
| Deposit | Ksh 6,300 |
| Installments | Ksh 95 Daily |
Tecno Camon 40 Pro (256GB/8GB; 50MP Dual Camera; 5200mAh)
| Display | 6.78 Inches, 1080 x 2436 Pixels |
| Camera | 50MP + 8MP |
| Storage | 256GB |
| RAM | 16GB (8GB + 8GB Extended) |
| Battery | 5,200mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 15, HiOS 15 |
Tecno Camon 40 (256GB/8GB; 50MP Dual Camera; 5200mAh)
| Display | 6.78 Inches, 1080 x 2436 Pixels |
| Camera | 50MP + 8MP |
| Storage | 256GB |
| RAM | 16GB (8GB + 8GB Extended) |
| Battery | 5,200mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 15, HiOS 15 |
Vivo Y04 (64GB/4GB; 13MP Dual Camera; 5500mAh)
| Display | 6.74 Inches, 720 x 1600 Pixels |
| Camera | 13MP F2.2 + 0.08MP F3.0 |
| Storage | 128GB/64GB eMMC 5.1 |
| RAM | 4GB LPDDR4X |
| Battery | 5,500mAh, 15W Fast Charging |
| Software | Android 14, FuntouchOS 14 |
Realme C75 (512GB/8GB; 50MP Triple Camera; 6000mAh)
KSh 6,700 – KSh 8,400Price range: KSh 6,700 through KSh 8,400| Display | 6.72 Inches, 2400 x 1080 FHD+ |
| Processor | 2.0 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP + AI Lens |
| Memory | 512GB/256GB/128GB Storage; 8GB RAM |
| Battery | 6,000mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 14, Realme UI 5.0 |
| Deposit | 512GB – Ksh 8,400; 256GB – Ksh 7,500 |
| Installments | 512GB – Ksh 125 Daily; 256GB – Ksh 110 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Showing 37–44 of 44 resultsSorted by latest