Onfon Mobile
Infinix Smart 20 (128GB/4GB; 8MP Dual Camera; 5200mAh)
| Display | 6.78 Inches, 720 x 1576 Pixels |
| Camera | 8MP + AI Lens |
| Storage | 128GB/64GB |
| RAM | 4GB |
| Battery | 5,200mAh, 15W Fast Charging |
| Software | Android 16 (Go Edition), XOS 16 |
ZTE Blade A36 (64GB/2GB; 13MP Dual Camera; 5000mAh)
| Display | 6.75 Inches, 720 x 1600 Pixels |
| Processor | 1.6 GHz Octa-core |
| Camera | 13MP + Auxiliary Lens |
| Memory | 64GB Storage; 2GB RAM |
| Battery | 5000mAh, 10W Charging |
| Software | Android 15 |
| Deposit | Ksh 2,000 |
| Installments | Ksh 55 Daily |
Showing all 2 resultsSorted by latest
Shop for Onfon Mobile lipa mdogo mdogo phones from top brands like Oppo, Vivo, Tecno, Infinix, ZTE, Redmi, Philips, Safaricom, Itel and Realme. Deposits range from Ksh 1,000 to Ksh 14,000 depending on the smartphone model. Daily installments start from Ksh 50, with options of weekly and monthly payments.