Safaricom
Neon Ultra 2 (64GB/4GB; 16MP Camera; 5000mAh)
| Display | 6.75 Inches, 720 x 1600 Pixels |
| Processor | 1.6 GHz Octa-core |
| Camera | 16MP + Auxiliary Lens |
| Memory | 64GB Storage; 4GB RAM |
| Battery | 5100mAh, 10W Charging |
| Software | Android 14, Go Edition |
| Deposit | Ksh 1,000 |
| Installments | Ksh 55 Daily |
Showing the single result
Shop for Safaricom lipa mdogo mdogo phones such as Neon Ultra 2 and Neon Smarta at affordable deposits of less than Ksh 2k and installments starting Ksh 50.