Redmi 15C (128GB/4GB; 50MP Dual Camera; 6000mAh)
KSh 3,500 Original price was: KSh 3,500.KSh 2,700Current price is: KSh 2,700.
Free, Same Day Delivery. Payment on Delivery.
Infinix Note 12 Pro (128GB/8GB; 108MP Triple Camera; 5000mAh)
KSh 30,800 Original price was: KSh 30,800.KSh 29,000Current price is: KSh 29,000.
Out of stock
| Display | 6.7 Inches, 1080 x 2400 Pixels |
| Processor | 2.4 GHz Octa-core |
| Camera | 108MP + 2MP + 2MP |
| Storage | 128GB, MicroSD up to 2TB |
| RAM | 8GB |
| Battery | 5,000mAh, 33W Fast Charging |
| Software | Android 12, XOS 10.6 |
Out of stock
-
Free, Same Day Delivery
- Quick delivery in Nairobi, Kiambu, Mombasa, Eldoret, Nakuru and Kisumu.
- In-store pickup in Nairobi CBD.
- Payment on delivery accepted.
- All Smartphone Brands available.
-
Shop Location
📍 New Al Noor Exhibitions, 1st Floor, Shop B20, Accra Road, Nairobi CBD.
Calls/WhatsApp: 0729-377-277
Additional information
| Main Camera | 108MP |
|---|---|
| Front Camera | 16MP |
| Internal Storage | 256GB |
| RAM | 8GB |
| Battery | 5000mAh |
| Network | 5G |
| Fingerprint Sensor | Side Mounted |
| Series | Infinix Note Series |
| Deposit | Ksh 10k to 15k |
Reviews (0)
Be the first to review “Infinix Note 12 Pro (128GB/8GB; 108MP Triple Camera; 5000mAh)” Cancel reply
YOU MAY ALSO LIKE…
-
Redmi 15C (128GB/4GB; 50MP Dual Camera; 6000mAh)
KSh 3,500Original price was: KSh 3,500.KSh 2,700Current price is: KSh 2,700. -
iPhone 15 Pro (256GB/8GB; 48MP Quad Camera - Certified Renewed)
KSh 38,500Original price was: KSh 38,500.KSh 36,900Current price is: KSh 36,900. -
iPhone 15 Pro Max (256GB/8GB; 48MP Quad Camera - Certified Renewed)
KSh 43,000Original price was: KSh 43,000.KSh 40,300Current price is: KSh 40,300. -
iPhone 14 Pro Max (256GB/6GB; 48MP Quad Camera - Certified Renewed)
KSh 35,000Original price was: KSh 35,000.KSh 31,500Current price is: KSh 31,500.
Related Smartphones
Infinix Smart 20 (128GB/4GB; 8MP Dual Camera; 5200mAh)
Infinix GT30 Pro (256GB/12GB; 108MP Triple Camera; 5000mAh)
Infinix Hot 60i (128GB/6GB; 50MP Dual Camera; 5160mAh)
-11%
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Reviews
There are no reviews yet.