Filter by Deposit
Filter by Series
- Elimutab Kids Tablets 1
- Infinix GT Series 1
- Infinix Hot Series 3
- Infinix Note Series 2
- Infinix Smart Series 2
- Oppo A Series 3
- Oppo Reno Series 1
- Philips Essense Series 2
- Philips Omni Series 1
- Realme C Series 3
- Realme Note Series 1
- Redmi A Series 1
- Redmi C Series 1
- Redmi Note Series 2
- Tecno Camon Series 4
- Tecno Pop Series 2
- Tecno Spark Series 5
- Vivo V Series 1
- Vivo Y Series 4
- ZTE Blade Series 3
Onfon Mobile
Itel S26 Ultra (256GB/8GB; 50MP Dual Camera; 6000mAh)
| Display | 6.78 Inches, 1080 x 2436 Pixels |
| Camera | 50MP + XXMP + AI Lens |
| Storage | 256GB UFS 2.2 |
| RAM | 16GB (8GB + 8GB Extended) |
| Battery | 6,000mAh, 18W Charging |
| Software | Android 15, Itel OS 15 |
Tecno Spark Slim (256GB/8GB; 50MP Dual Camera; 5200mAh)
| Display | 6.78 Inches, 1224 x 2720 Pixels |
| Camera | 50MP + AI Lens |
| Storage | 256GB; MicroSD Up to 1TB |
| RAM | 16GB (8GB + 8GB Extended) |
| Battery | 5,160mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 15, HiOS 15 |
Elimutab ET01 Pro (32GB/3GB; 3MP Camera; 4500mAh)
| Display | 8.0 Inches, 800 x 1280 Pixels |
| Processor | 2.0 GHz Octa-core |
| Camera | 2MP + 3MP |
| Memory | 32GB Storage; 3GB RAM |
| Battery | 4500mAh, 18W Fast Charging |
| Software | Android 12 |
| Deposit | Ksh 2,700 |
| Installments | Ksh 70 Daily |
Vivo V60 Lite 5G (256GB/12GB; 50MP Dual Camera; 6500mAh)
KSh 5,500 – KSh 6,700Price range: KSh 5,500 through KSh 6,700| Display | 6.77 Inches, 1080 x 2392 Pixels |
| Camera | 50MP + 8MP |
| Storage | 256GB UFS 2.2 |
| RAM | 24GB (12GB + 12GB Extended) |
| Battery | 6,500mAh, 90W Fast Charging |
| Software | Android 15, Funtouch 15 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Oppo Reno 14F 5G (512GB/12GB; 50MP Triple Camera; 6000mAh)
| Display | 6.57 Inches, 1080 x 2372 Pixels |
| Processor | 2.2 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP + 8MP + 2MP |
| Memory | 512GB Storage; 12GB RAM |
| Battery | 6000mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 15, ColorOS 15 |
| Deposit | Ksh 12,400 |
| Installments | Ksh 285 Daily |
Infinix GT30 Pro (256GB/12GB; 108MP Triple Camera; 5000mAh)
| Display | 6.78 Inches, 1224 x 2720 Pixels |
| Camera | 108MP + 8MP |
| Storage | 256GB UFS3.1 |
| RAM | 24GB (12GB + 12GB Extended) |
| Battery | 5,500mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 15, XOS 15 |
Vivo Y21d (256GB/6GB; 50MP Dual Camera; 6500mAh)
KSh 3,600 – KSh 4,000Price range: KSh 3,600 through KSh 4,000| Display | 6.68 Inches, 720 x 1608 Pixels |
| Camera | 50MP + 0.08MP |
| Memory | 256GB/128GB eMMC 5.1 |
| RAM | 12GB (6GB + 6GB Extended) |
| Battery | 6,500mAh, 44W Fast Charging |
| Software | Android 15, FuntouchOS 15 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Philips Omni 10 (256GB/8GB; 108MP Dual Camera; 5000mAh)
| Display | 6.6 Inches, 720 x 1612 Pixels |
| Processor | 2.0 GHz Octa-core |
| Camera | 108MP + 0.08MP |
| Memory | 256GB Storage; 8GB RAM |
| Battery | 5000mAh, 18W Fast Charging |
| Software | Android 13 |
| Deposit | Ksh 5,900 |
| Installments | Ksh 95 Daily |
Philips Essense 20 (256GB/8GB; 50MP Dual Camera; 5000mAh)
KSh 3,600 – KSh 4,800Price range: KSh 3,600 through KSh 4,800| Display | 6.56 Inches, 720 x 1612 Pixels |
| Processor | 1.6 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP + 2MP |
| Memory | 256GB/128GB Storage; 8GB/4GB RAM |
| Battery | 5000mAh, 10W Charging |
| Software | Android 14 |
| Deposit | 256GB – Ksh 4,800; 128GB – Ksh 3,600 |
| Installments | 256GB – Ksh 80 Daily; 128GB – Ksh 60 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Philips Essense 10 (128GB/3GB; 13MP Dual Camera; 5000mAh)
KSh 2,700 – KSh 3,200Price range: KSh 2,700 through KSh 3,200| Display | 6.56 Inches, 720 x 1612 Pixels |
| Processor | 1.6 GHz Octa-core |
| Camera | 13MP + 2MP |
| Memory | 128GB/64GB Storage; 3GB/4GB RAM |
| Battery | 5000mAh, 10W Charging |
| Software | Android 14 |
| Deposit | 128GB – Ksh 3,200; 64GB – Ksh 2,700 |
| Installments | 128GB – Ksh 55 Daily; 64GB – Ksh 50 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
ZTE Blade A76 (128GB/4GB; 50MP Triple Camera; 5000mAh)
| Display | 6.75 Inches, 720 x 1600 Pixels |
| Processor | 1.8 GHz Octa-core |
| Camera | 50MP + Auxiliary Lens |
| Memory | 128GB Storage; 4GB RAM |
| Battery | 5000mAh, 22.5W Fast Charging |
| Software | Android 15 |
| Deposit | Ksh 2,500 |
| Installments | Ksh 65 Daily |
ZTE Blade A36 (64GB/2GB; 13MP Dual Camera; 5000mAh)
| Display | 6.75 Inches, 720 x 1600 Pixels |
| Processor | 1.6 GHz Octa-core |
| Camera | 13MP + Auxiliary Lens |
| Memory | 64GB Storage; 2GB RAM |
| Battery | 5000mAh, 10W Charging |
| Software | Android 15 |
| Deposit | Ksh 2,000 |
| Installments | Ksh 55 Daily |
ZTE Blade A56 (128GB/4GB; 13MP Triple Camera; 5000mAh)
| Display | 6.75 Inches, 720 x 1600 Pixels |
| Processor | 1.6 GHz Octa-core |
| Camera | 13MP + Auxiliary Lens |
| Memory | 128GB Storage; 4GB RAM |
| Battery | 5000mAh, 10W Charging |
| Software | Android 15 |
| Deposit | Ksh 2,400 |
| Installments | Ksh 60 Daily |
Infinix Hot 60 Pro+ (256GB/8GB; 50MP Triple Camera; 5160mAh)
| Display | 6.78 Inches Curved, 1080 x 2436 Pixels |
| Camera | 50MP + AI Lens |
| Storage | 256GB/128GB |
| RAM | 16GB (8GB + 8GB Extended) |
| Battery | 5,160mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 15, XOS 15 |
Infinix Hot 60 Pro (128GB/8GB; 50MP Triple Camera; 5160mAh)
| Display | 6.78 Inches, 1080 x 2436 Pixels |
| Camera | 50MP + AI Lens |
| Storage | 128GB |
| RAM | 16GB (8GB + 8GB Extended) |
| Battery | 5,160mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 15, XOS 15 |
Tecno Spark 40 Pro+ (256GB/8GB; 50MP Dual Camera; 5200mAh)
| Display | 6.78 Inches, 1224 x 2720 Pixels |
| Camera | 50MP + AI Lens |
| Storage | 256GB/128GB |
| RAM | 16GB (8GB + 8GB Extended) |
| Battery | 5,200mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 15, HiOS 15 |
Infinix Hot 60i (128GB/6GB; 50MP Dual Camera; 5160mAh)
| Display | 6.7 Inches, 720 x 1600 Pixels |
| Camera | 50MP + Auxiliary Lens |
| Storage | 256GB/128GB |
| RAM | 8GB/6GB/4GB |
| Battery | 5,160mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 15, XOS 15 |
Tecno Spark 40 Pro (128GB/8GB; 50MP Dual Camera; 5200mAh)
| Display | 6.78 Inches, 1224 x 2720 Pixels |
| Camera | 50MP + AI Lens |
| Storage | 128GB |
| RAM | 16GB (8GB + 8GB Extended) |
| Battery | 5,200mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 15, HiOS 15 |
Load more products
Loading...
Showing 19–36 of 44 resultsSorted by latest